Úvod O nás Kde nás uslyšíte Kontakt Kronika

Provedení Missa Brevis Jacob de Haan

Ještě před začátkem adventu dne 22. listopadu 2015 jsme si spolu se spřízněnými sbory z Blažovic a ze Šlapanic a za doprovodu hudebníků zapěli mši od současného holandského skladatele Jacoba de Haana. Provedení řídil Robert Kružík.

Celý článek

První svaté přijímání

Na první svaté přijímání 31.5.2015 jsme dostali pozvánku od Matýska Hůrky. Takové pozvání skutečně nelze odmítnout, rádi jsme slavnostní mši doprovodili zpěvem.

Celý článek

Tříkrálové koledování v Babicích nad Svitavou

V Babicích na tříkrálovém koncertě 11. 1. 2015 jsme si zazpívali v komornější sestavě a pod vedením Radka Hůrky. Vystoupení se vydařilo. Tím že nás bylo málo, jsme se všichni snažili a zřejmě to bylo znát.

Celý článek

Adventní koncert v Podolí

Tento již tradiční koncert byl upořádán jak pro potěšení návštěvníků kostela, tak i pro sbírku na podporu Domova pro postižení děti LILA Otnice

Celý článek

Adventní koncert v Úsobí

Úsobský koncert je již tradiční podnik. Všichni se na něj vždy těšíme jednak pro dobrou věc - přitáhnutí lidí do úsobského kostela, získání trochy peněz na další opravy kostela, ale také proto, že nás místní přijmou vždy s otevřenou náručí a s bohatým pohoštěním a zajišťují všecobecně vynikající přátelskou atmosféru.

Celý článek

Soustředění Jedovnice

V Jedovnicích jsme se "soustředili" zatím poprvé. Kemp Tyršova osada jakkoli na první pohled nevypadá prvotřídně, skýtá zejména osobitou přátelskou atmosféru ze strany majitelů, výbornou kuchyni, skvělé veliké prostory jak pro zkoušení, tak pro večerní zábavu a přiměřené ubytování za dobrou cenu. Nedělení dopoledne jsme zpestřili zpěvem v místním kostele, kde jsme si sami poslechli precizním způsobem přednesený žalm od místních pěvkyň.

Celý článek

Členové sboru děkují všem návštěvníkům, posluchačům a podporovatelům.

design a správce obsahu: ludvik.trnkazavináčgmail.com

webmaster Radka Jarušková radka@slunovrat.info

Přístup do interní sekce zde